Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat

www.goldendisplays.com ürünleri, müşterilerimize ……… Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

www.goldendisplays.com olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz.

İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde, ürünle alakalı iade ve/veya değiştirme talebinizi web sitemizdeki ‘Hesabım’ menüsü altındaki ‘İade ve değişim’ bölümünde belirtilen işlemleri tamamlayarak bildirmeniz gerekmektedir.

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün değişimi, sadece ölçü ve renk değişimleri için geçerlidir. Ölçü ve renk değişimi dışında, değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir, sonrasında dilerseniz www.goldendisplays.com adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz.

İade veya değişim onay e-postasını size ulaştıktan sonra, faturanızın ön bölümündeki iade bölümünü eksiksiz doldurarak ürünü faturasıyla beraber ” Golden Reklam Organizasyon Film San ve Tic Ltd Şti  Maltepe Mah. Fazılapaşa Çıkmaz Sok. No: 8 Kat: 1 Zeytinburnu / İstanbul – Türkiye adresine, www.goldendisplays.com …………… kodunu belirterek …….. ile gönderiniz. Bizim çalıştığımız kargo şirketi dışında iade ve değişim gönderiminizi yapmanız durumunda kargo ücreti size aittir.

Satın alınan ürün faturası bir kurum adına kesildiyse iade sırasında da ilgili kurumun fatura miktarı kadar iade faturası kesmesi gerekmektedir.

İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler hiç bir şekilde kullanılmamış, çizilmemiş, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir. Ürün değişiminin onaylanmaması durumunda, ürün en geç 2 iş günü içerisinde adresine gönderilecektir.

 

Bize Yazın

Şu an online değiliz, email yollarsanız mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Yazmaya başla ve aramak icin enter tuşuna bas