Hakkımızda

Golden Reklam olarak, İstanbul’da hizmet verdiğimiz 15 yıldır “Koşulsuz müşteri memnuniyeti“ prensibi ile çalışıyoruz ve birlikte çalıştığımız kurum ve kuruluşları daha iyi yerlere taşımak adına durmaksızın kendimizi geliştiriyoruz.

Hizmet felsefemizi kurulduğumuz yıldan bu yana “Kalite” kavramı ve “Zamanında Hizmet” anlayışı çerçevesinde geliştirdik. Bu anlayış doğrultusunda, sürecin tüm bileşenlerinde, kalite unsurunu esas aldık. Böylece, artan verimlilik ve ürün/hizmet kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirmiş olduk.

Golden Reklam olarak, tüm dijital baskı uygulamalarınızda kaliteli ve sorunsuz hizmet ile yanınızdayız. Araç Kaplama, Bina Cephe Giydirme, Tabela, Folyo Kesim, Folyo Baskı Uygulama, Harf Kesim ve Harf Kesim Uygulama, Fuar Standı Uygulama ve Mağaza Vitrinleri Uygulamalarıgibi her türlü uygulamada en doğru çözüm ile hizmet veriyoruz.

Baskı kalitesi konusunda olduğu kadar, tasarımlarınız ve reklam çalışmalarınız konusunda da sizlere en iyi hizmeti vermek istiyoruz. Bu nedenle, alanında deneyimli, uzman bir teknik ve tasarım ekibine sahibiz. Yaratıcı ekibimiz, tüm enerjisini, siz değerli müşterilerine en uygun yaratıcı fikri bulmak için kullanıyor. Üstelik sadece iyi ve yaratıcı bir fikir bulmakla kalmıyoruz, fikrin hedef kitleyle en iyi ve en doğru mecralarda buluşmasına da yardımcı oluyoruz.

Çalıştığınız alanda başarılarınızla bıraktığınız izlere bir yenisini eklemek istiyorsanız, bizler bu “iz”in kalıcılığını sağlamak ve derinliğini artırmak için fikrinize fikir katıyoruz.

Golden Reklam, tüm dijital baskı uygulamalarınızda kaliteli ve sorunsuz hizmeti ve deneyimli tasarım ve teknik kadrosu ile yanınızda.

Her zaman başarı ve mutlulukları paylaşmak dileği ile…

As Golden Reklam, we have been working with the principle of Unconditional Customer Satisfaction for the last 15 years in Istanbul and we are constantly improving ourselves in order to move our institutions and organizations to better places.

 

We have developed our service philosophy within the framework of the concept of ‘Quality’ and ‘On Time Service’. In line with this understanding, in all components of the process, we based on the quality component. Thus, we have combined high efficiency and product / service quality with the principle of unconditional customer satisfaction.

 

As Golden Reklam, we are at your side with quality and trouble-free service in all of your POSM applications. We provide services with the right solution in all kinds of applications such as Vehicle Coating, Building Facade Dressing, Signboard, Foil Cutting, Foil Printing Application, Signage, Letter Cutting and Application, POP POS Displays, Acrylic fabrication, Exhibition Stand Application and Shop Window Showcase Applications.

 

We want to give you the best service in terms of print quality as well as your designs and advertising. For this reason, we have an experienced technical and design team. Our creative team uses all of its energy to find the most suitable creative idea for our valued customers. Moreover, we not only find a good and creative idea, but also help the idea to meet the target audience in the best and most accurate channels.

 

If you want to add a new one to the traces you leave with your achievements in the field you work in, we are adding your idea to the continuity of this track and to increase its depth.

 

Golden Reklam is at your side with quality and trouble-free service and experienced design and technical staff in all your POSM applications.

 

We always wish to share success and happiness with you…

Bize Yazın

Şu an online değiliz, email yollarsanız mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Yazmaya başla ve aramak icin enter tuşuna bas